درباره ما

معرفی متالایو

Live Streaming

متالایو مجموعه ای فعال در ارائه خدمات پخش زنده اینترنتی و ارائه پلتفرم انتقال تصاویر می باشد. همکاران متخصص ما در این مجموعه، طیف متنوعی از خدمات حوزه پوشش تصویری و پخش مستقیم اینترنتی رویداد ها را با بهره گیری از پروتکل های روز دنیا ارائه می نمایند. این مجموعه به‌عنوان مرجعی مطمئن با استفاده از بروزترین تجهیزات و تکنولوژی‌ها ، خدمات خود را سریع‌تر، امن‌تر و با کیفیتی بهتر از آنچه تاکنون تجربه کرده‌اید، انجام می‌دهد.

حوزه فعالیت

متالایو با ارائه خدمات پوشش تصویری و پخش زنده اینترنتی رویدادها با کیفیتی مناسب سعی در رفع مشکلات و نیازهای کاربران این حوزه دارد. ما در متالایو سعی داریم با تکیه بر دانش فنی،کادر مجرب و تجهیزات به روز و البته سبک منحصر به فرد ،مشکلات مربوط به دریافت و ارسال تصاویر و مشاهده آن توسط بینندگان را تا حد چشمگیری کاهش داده تا رویداد شما در کمترین و سریغ ترین زمان در دسترس مخاطبین قرار گیرد. در حال حاضر در صورت تمایل به برقراری ارتباط با متالایو می توانید از فرم ارتباط با ما استفاده نمائید و یا با برقراری تماس با شماره تلفن 09128836834 از طریق کارشناسان ما خدمات مورد نظر خود را دریافت نمائید.

اهداف متالایو

متالایو به عنوان ارائه دهنده سبک جدیدی از پخش زنده اینترنتی قصد دارد تا در بازار موجود با جلب اعتماد شما به بهترین و امن ترین سرویس دهنده این حوزه در کشور تبدیل شود.

Live Streaming

ارزش ها در متالایو

اعتماد و احترام (راهنمایی و همراهی مشتریان در تمام مراحل ، سرلوحه کار متالایو است)

اطمینان (ما در متالایو تجر‌به‌ جدیدی از سرویسی ایمن، سریع و با کیفیت را به شما هدیه می‌دهیم)

کیفیت (ما در متالایو به دنبال ارائه خدمات با کیفیت و کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان هستیم)

نوآوری و بهبود مستمر (متالایو به واسطه آموزش مناسب به پرسنل خود، تیم متفاوت و خدمات متفاوتی ارائه می نماید)

مسئولیت پذیری (مراحل کار در متالایو بر اساس کار گروهی و مسئولیت پذیری انجام می‌شود)

نظم و انضباط (ما به جهت تکریم حقوق مادی و معنوی مشتریان خود، نسبت به نظم و انضباط اداری و حقوقی اهمیت ویژه‌ای قائل هستیم)